Posted on: Mart 3, 2021 Posted by: blog Comments: 0
Çorap bot modelleri sezonun trend botları vitrinlerde yerini aldı!
Çorap bot modelleri nelerdir? Sezonun trendi olan ‘Çorap botlar nasıl kombinlenir’ gibi sıklıkla sorulan sorunuzun cevabını sizin için yanıtladık!

yilin-trend-botlari-corap-botlar-YGl2.jp

Her yıl öne çıkan trendlerde bu yıl çorap botlar var! Bileği sımsıkı saran ayakları zarif gösteren bu botlar kışın en gözdeleri arasında vitrinlerde yerini alıyor. Her ne kadar kullanımı ve kıyafetlerde kombini zor gibi görünse de aslında kullanımı oldukça pratik olan bu botlar aynı zamanda günü ve zor parçaları kombinlemede hayat kurtarıcı oluyor.

corap-bot-modelleri-yilin-en-trend-w6v5.

Bu kış sezonuna imza atan parçalardan biri de botlar. Özellikle ayağın şekline uyum sağlayan ve ayakları sımsıkı saran bu botlar çorap gibi dursada bu kış sezonun en gözde bot modelleri arasında yer alıyor. Günlük hayatımızda ve özel günlerde çorap botlar her kombinle karşımıza çıkabilir!

corap-bot-modelleri-MDGs.jpg

Ancak her ne kadar klasik gibi görünsede dar bir kot veya taytlarla birleştiği zaman hem zarif hem de spor bir görünümde sağlıyor!

yilin-bot-modasi-corap-botlar-ewdH.jpg

Genellikle çorap botlarda koyu renk tercih edilse de çiçekli, çizgili modelleri de oldukça şık ve farklılık kazandırıyor. 

yilin-bot-trendi-corap-botlar-8YnC.jpg

Ancak çiçekli ve desenli bot modellerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de alt üst uyumu olacaktır. Çiçekli ve desenli çorap bot modelleri ortaya çıkarmak ve farklılık kazanmak istiyorsanız kıyafetinizin olabildiğince sade olmasına özen göstermeniz gerekecektir. Aksi taktirde renk cümbüşüne düşmenizi istemeyiz. 

yilin-trend-botlari-corap-botlari-EUhk.j

Tarzını değiştirmek isteyenler için sezonun en trend bot trendi olan çorap botları denemeye ne dersiniz? İşte elmaelma.com okurlarımız için bir araya getirdiğimiz çorap bot modelleri…

yilin-trendi-corap-botlar-pmSm.jpg

Kaynak: yazdirma.com

Leave a Comment