Posted on: Eylül 28, 2021 Posted by: Tanitim Comments: 0

Plakalı eşanjör, bir tür ısı kontrol mekanizmasıdır. Yüksek teknoloji ürünü plakalı eşanjör exper phe markasıyla dünyanın dört bir yanında kullanılmaktadır. Farklı sıcaklıktaki akışkanların aradaki plaka aracılığıyla ısı oranının bir birini etkilemeden kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Exper phe italya, Rusya ve Avrupa ofisleri desteğiyle pek çok ülkeye ulaştırılabilmektedir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma kaliteden ödün vermeden üretim çeşitlerini artırmaktadır. Experphe.com adresinden 7/24 bilgi alabilir kalite ve güvenliği kanıtlanmış ürünlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

 Plakalı Eşanjör Nerelerde Kullanılır?

 Plakalı eşanjörlerin, lehimli, kaynaklı, yarı kaynaklı ve sökülebilir tip eşanjör çeşitleri bulunmaktadır. olarak kullanılmaktadır. Genellikle büyük ölçekli binalarda iklimleme dengesi sağlayabilmek için kullanılmaktadır. Plakalı eşanjör üretim özellikleri ve marka değerini Türkiye’de olduğu gibi dünyanın kırktan fazla ülkesinde korumaktadır. İleri teknoloji ürünleri hakkında bilgi alarak sipariş verebileceğiniz en yakın adres experphe.com’ dur.

 7/24 erişim sağlayabilir, firma güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Plakalı eşanjör ve yedek parçaları temin edebilirsiniz. Üretim bandına giren bütün ürünlerin kalite ve güvenliğinden emin olarak yoluna devam etmektedir. Isı değerleri farklı akışkan sıvıların birbirini etkilemeden ısınma soğumasını sağlayan sitem plakadır. Plakalı eşanjörler kombi, klima, buzdolapları, otomobiller, termal enerji santrallerinde güvenle kullanılmaktadır. exper phe İstanbul Beylikdüzü’ nde kurulmuş bir fabrikadır. Üretimleri arasında plakalı eşanjör ve yedek parçaları bulunmaktadır.

 Exper Phe Nedir Nasıl Çalışır?

 Exper phe, plakalı eşanjör üreticisi ve markasıdır. Üretim faaliyetlerine organize sanayi bölgesinde devam etmektedir. Toplam 2000 metrekare alanında 1500 metrekaresi kapalı alan olarak çalışmaktadır. Kalite ve marka değerini durmadan yükseltmeye çaba harcamaktadır. Müşterilerinin ihtiyacına göre ürün çeşitliliğini artırarak üretimlerine devam etmektedir. Plakalı eşanjör ve yedek parçaları alanında kalitesiyle fark yaratan firma uygun fiyatları da tercih nedeni olmaktadır.

 Türkiye ve dünyanın pek çok noktasında ürün kalite ve güvencesiyle adından söz ettirmektedir.

 Plakalı eşanjör, gaz türbini denilen rejeneratörlerde, petro kimya rafinerilerinde de güvenle kullanılmaktadır. Evlerde kalorifer kazanlarında, otobüslerde ortam havalandırması sağlamakta kullanılmaktadır. Hayatın pek çok alanında kullanılmakta bulunan plakalı eşanjörler sadece Türkiye’de değil, Avrupa ofisleri desteğiyle pek çok ülkeye ulaştırılarak güvenle kullanılmaktadır.

Leave a Comment