Posted on: Ekim 15, 2021 Posted by: blog Comments: 0

İnstagram’da Yaptığım Yorumu Bulma

İnstagram üzerinden yaptığınız bütün yorumları görmeniz için ayarlar bölümüne gitmeniz gerekmektedir. Tıpkı facebook’ta yer alan hareketlerim üzerinden de birçok etkileşimi görmenizi sağlayan İnstagram, kısa zamanda verilerinizi görmenize yardımcı olacaktır. Ancak link üzerinden direkt yorumlarınız bölümüne gidemez, en fazla verilerinizin size yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun içinde mail üzerine yönlendirme yapmanız gerekmektedir. İnstagram takipçi satın al seçeneğini kullanarak, izlenme, beğeni ve yorumlarınızı kaliteli bir etkileşim ağına dönüştürebilirsiniz.

İnstagram’da Yorum Nasıl Geri Alınır?

İnstagram’da yorumlarınızı geri almak ya da silmek için yaptığınız yorumu bulmanız ve sola doğru kaydırarak silme işlemini yapmanız gerekmektedir. Karşınıza çıkacak çöp kutusu üzerinden kırmızı renkli işarete tıklayarak yorumunuzun silinmesini sağlayabilirsiniz.

  • İnstagram fotoğraf ve video yorumlarını silmek için yorumunuza gidin.
  • Daha sonra yaptığınız yorumu sola kaydırın.
  • Karşınıza çıkan kırmızı renkli çöp kutus ikonuna tıklayın.
  • Yorumunuz saniyeler içinde silinecektir.

İnstagram yorumumu hemen silersem görünür mü; İnstagram’da yaptığınız yorumdan pişmansanız, saniyeler içinde sildiğinizdde az kişinin görme ihtimali vardır. Ancak yorum butonuna bastıktan sonra yorumunuzu hemen silseniz de bu saniyeler içinde yorumunuzun görünmediği gerçekçi olmayacaktır.

İnstagram’Da İzlediğim Videoları Nasıl Görebilirim?

İnstagram’da IGTV üzerinden izlediğiniz videoları görmeniz için youtube gibi bir algoritma işlememektedir. Yani geçmişe giderek daha önce yaptığınız etkileşimleri görmeniz pek mümkün olmayacaktır. Ancak IGTV etkieti üzerinden akışta gezinirseniz, yakın zamanda izlediğiniz bir video ise görme ihtimaliniz yüksek olacaktır.

Android ve İphone telefonlarda da geçerli olan bu işlem, İnstagram geçmişinizi göstermemekle birlikte daha önce beğendiğiniz fotoğraf ve videoları da bulmanızı sağlamaz. Ancak kaydet özelliğini kullanarak videoları görmenize yardımcı olacaktır.

İnstagram Bana Yapılan Yorumu Nasıl Silerim?

İnstagram’da size yapılan yorum hakkında memnun değilseniz, hesabınız üzerinden hemen silme işlemi yapabilirsiniz. Yorumun üzerine giderek sola kaydırma işlemi yaparak, kısa zamanda yorumun hesabınız üzerinden tamamen kaldırılmasını sağlayabilir, silme işlemini tamamlayabilirsiniz. İnstagram yorum silme özelliği için oldukça kolay bir uygulama kullanmıştır.

https://bayigram.com/ sayesinde en güvenilir gerçek kullanıcılar anında hesabınızla etkileşime geçecek ve size güzel yorumlar da yapacak yeni takipçiler kazanmanızı da sağlayacaktır.

Leave a Comment