Posted on: Mart 18, 2021 Posted by: blog Comments: 0
iPad için Microsoft Office kullanımı kolaylaşıyoriPad için Microsoft Office artık birleşik bir görüm içinde Word, PowerPoint, Excel ve OneNote'u içeren...

Microsoft, App Store‘da yaptığı duyuru ile yeni güncellemeyi duyurdu. “Office artık iPad’de mevcut” başlığı ile birleşik uygulamayı tanıtan şirket, “Bildiğiniz Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını iPadOS için optimize edilmiş tek bir uygulamada birleştiriyoruz” notunu paylaştı.

iPad için Microsoft Office’i indirmek ücretsiz, ancak Office 365‘in paylaşım veya işbirliği özelliklerini kullanmak için kullanıcıların bir abonelik oluşturması gerekiyor. Bu bağlamda iPad için yeni Office uygulaması 6.99 dolardan başlayan çeşitli bonelik seçeneklerine sahip.

 

 

Ek olarak Word, Excel ve PowerPoint şu anda App Store‘da bağımsız iPad uygulamaları olarak kullanılmaya devam ediyor. Microsoft’un bu uygulamaları kaldırıp kaldırmayacağı ise belli değil.

Birleşik sürüm ile birlikte iPad kullanıcıları, tek bir dokunuşla herhangi bir Office uygulamasına giriş yapabilecek. Ayrıca kullanıcılar uygulamalara ait ortak bir giriş ekranından son belgelere erişim sağlayabilecek.

Kaynak: turkyazi.com

Leave a Comment