Posted on: Temmuz 6, 2021 Posted by: Tanitim Comments: 0

Mutluluk Çubuğu, erkek cinsel sorunlarının en sık yaşanan türü olan erektil disfonksiyonun kalıcı tedavi yöntemidir. Peki, mutluluk çubuğu nedir? Cinsel aktiviteyle ilgili sorunları olan erkekler doktorlarıyla konuşmak konusunda isteksiz olabilir. Bu konudan bahsetmek çoğu insan için sinir bozucu bir durumdur. Ne yazık ki derdini anlatmayan derman bulamaz ve bu soruna kesin çözüm olan mutluluk çubuğuna ulaşamaz.

Erektil takviyelerin yani geleneksel yöntemlerin penis ereksiyonunu etkilediğinin keşfedilmesinden bu yana, birçok insan iktidarsızlığın tedavi edilebilir bir hastalık olduğunun farkına varmıştır. Ancak birçok erkek bu yöntemleri yetersiz buluyor ve artık daha iyi, daha kalıcı ve daha kolay bir tedavi seçeneği olan mutluluk çubuğu yöntemini tercih ediyor. Pek çok insan bu tedavi yöntemini ilk duyduğunda zihinlerinde aynı soru beliriyor; mutluluk çubuğu nedir?

Mutluluk Çubuğu Nedir?

Penis implantları(mutluluk çubuğu) söz konusu olduğunda üç ana tasarım vardır: Bükülebilir çubuklar ve şişirilebilir(iki veya üç parçalı esnek balon) protezlerden oluşur. Becerilerinize, sağlığınıza ve önceki ameliyatlarınıza bağlı olarak doktorunuz doğru penis protezini seçmenize yardımcı olacaktır. ”Mutluluk Çubuğu nedir” sorusuna cevap olarak takanların yorumları, genellikle her bir protez türü için memnuniyetin son derece yüksek olduğu yönündedir.

Penis implantı kısa bir cerrahi işlemle takılır. Bu nedenle, bir penil implantın sizin için uygun olup olmadığını belirlemede prosedürü yaptırma arzunuz çok önemli olabilir. Doktorlar, penis implantı operasyonunun genellikle bir saatten kısa sürdüğünü ve genellikle ayakta tedavi bazında yapıldığını söylemektedir.

Penis İmplant Ameliyatı Güvenli mi?

Erkekler için ”Mutluluk Çubuğu nedir” sorusundan sonra can alıcı bir diğer konu hiç şüphesiz mutluluk çubuğu ameliyatıdır. Bu ameliyatta herhangi bir implantasyonda olduğu gibi, asıl endişe enfeksiyonu önlemektir, ancak enfeksiyon oranı ihmal edilebilir düzeydedir. Mutluluk Çubuğu takılan kişilerin yorumları, operasyonun son derece ağrısız ve güvenli olduğunu göstermektedir.

Mutluluk çubuğu operasyonunda enfeksiyon son derece nadirdir ve bunun nedeni geri kalmış ülkelerde, güvenilir bir tıbbi tesis yerine ucuz kliniklerde yapılan ameliyattır. Normal şartlarda Mutluluk Çubuğu operasyonu sırasında ameliyat sonrası enfeksiyon riskini önleyen özel antibiyotikler ve özel cerrahi teknikler sayesinde enfeksiyon riski tamamen ortadan kaldırılır.

Mutluluk Çubuğu Cerrahisi Nasıldır?

Son zamanlarda, yeni tekniklerin ve modern tıbbi cihazların ortaya çıkması ve mutluluk çubuğu takan insanlardan gelen yorumlar, birçok erkek için endişe verici olan bu durumun gerçekten de yersiz olduğunu gösteriyor. Mutluluk çubuğu operasyonu için genel veya bölgesel anestezi yapılmaktadır. Ayrıca operasyondan sonraki gün çıkarılabilen idrar sondası işinizi oldukça kolaylaştırır.

Operasyon sırasında anesteziden sonra doktor, penisin hemen üzerinden veya penis ile testisler arasında küçük bir kesi yapar. Kesik, erektil kan odacıklarını gösterir ve cerrah, penis protezinin doğru uzunluğunu belirlemek için bunları ölçer. Uygun boyutta protez çubuklar yerleştirilir ve dikişle kapatılır. 

Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment