Posted on: Şubat 5, 2022 Posted by: blog Comments: 0

Our Planet İsimli Doğa Belgeseli

Our Planet ya da diğer ismi Gezegenimiz olan doğa belgeseli Neftlix platformu üzerinde yer alıyor. Platform üzerinde yerini korumakta olan bu belgesel tek bir sezondan ve 8 bölümden oluşmakta olan bir belgeseldir. Netflix platformu üzerinden izleyicilerin yapmış olduğu değerlendirmeler baz alınarak %96 oranında beğenilmiş olan bir belgesel olduğu biliniyor. 2019 yılının yapımına ait olan bir belgeseldir. Our Planet, Birleşik Krallık yapımına ait olan bir belgeseldir. Belgeseli anlatan isimler arasında ise David Attenborough, Salma Hayek ve Penelope Cruz isimleri yer almaktadır. 2019 yılına ait olan bu belgesel 2 adet ödüle sahip olan bir belgeseldir. Belgeselin ilk bölümü 5 Nisan 2019 tarihinde yayımlanmıştır. Belgesel, normal bir belgeselden çok doğa belgeseli arasında yer alıyor. Belgesel, Silverback Films tarafından yapımı üstlenmiştir. Anlatanlar arasında yer alan David Attenborouh ismi aynı zamanda bir doğa tarihçisidir.

Our Planet İsimli Belgeselin Konusu Nedir

Our Planet Türkçesi ile Gezegenimiz isimli yapım bir belgeseldir. Our Planet oldukça muazzam bir içeriğe sahiptir. Netflix platformu arasında çarpıcı içerikler arasında yer alıyor. Bu belgeselde, gezegenin ve dünyanın tüm doğal güzelliklerine başvurulmuştur. Doğal güzelliklere başvuru yapılırken aynı zamanda da iklim değişikliklerine de başvuru yapılmıştır. İklim değişikliğinin sebepleri, insanları nasıl etkilediği de belgeselde anlatılanlar arasında yer alıyor. 2019 yılında yapımı gerçekleştirilmiş olan bu belgesel 9 yaş ve 9 yaşın üzerinde bulunan izleyiciler için uygun olan bir içeriktir. Netflix platformunda ise Our Planet belgeseli, bilim ve doğa belgeselleri arasında yer almakta olan bir belgeseldir. Belgeselde her bir bölüme farklı isimler verilmiştir.

Our Planet İsimli Belgesele Nereden Erişim Sağlanabilir

Our Planet isimli belgesel Netflix platformu üzerinde yer alan muazzam ve bir o kadar da çarpıcı olan bir eserdir. Belgesel, orijinal Netflix platformuna ait olan bir belgeseldir. Belgesele Netflix üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilirken aynı zamanda ücretsiz olarak bazı internet sayfaları üzerinden de erişim sağlanabilmektedir. Bu sayfalara erişim sağlamak için ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri il arama yapılması gerekir. Bunun üzerine ulaşılan sayfalara üzerinden belgesele ücretsiz olarak da erişim sağlanmış olacaktır.

Leave a Comment